Sýkorák

Sportoviště

Sportovní centrum je vzdálené 100m od penzionu Sýkorák. Bylo zbudováno ve spolupráci s firmou Sibera system. V areálu naleznete hřiště na beach volejbal, 2 antukové kurty na tenis a antukové hřiště na nohejbal nebo volejbal.

Všechny kurty byly postaveny s důrazem na kvalitu. Antukové povrchy mají zabudovaný automatický zavlažovací systém. Dbali jsme také na dostatečnou velikost všech doběhových ploch a vysoké oplocení. V zázemí sportovního areálu nechybí šatny, sprchy a WC. Parkoviště s dostatečnou kapacitou je samozřejmostí.

Tenisové kurty jsou vybavené umělými lajnami a vynikají vysokou propustností vody. I po prudkém lijáku tak můžete znovu zahájit hru během několika minut. Tenisté mohou využít také tréninkovou stěnu.

V průběhu letních prázdnin je přímo u sportovního areálu otevřeno občerstvení.  K zapůjčení jsou zde připraveny tenisové rakety, volejbalové, beachvolejbalové a nohejbalové míče. Přímo na kurtech si také můžete zakoupit tenisové míče Wilson Tour Davis Cup Offical a to za velmi výhodnou cenu.

Naleznete zde ideální prostředí pro soustředění sportovních klubů i pro rekreační hraní.

Tel. kontakt pro zamluvení hrací plochy 773 904 006.

 

 

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme další informace, nebo Vám zarezervujeme ubytování či salónek.
tel.: 773 904 005
e-mail: info@sykorak.cz

Kontakt na zamluvení
hracích ploch
tel.: 773 904 006